logo-vitana_acne

Spirytus salicylowy z dodatkiem aloesu

Łatwo dostępny, skuteczny i niedrogi sposób, na walkę z niedoskonałościami skóry.

Preparat

Zmiany skórne - uporczywe problemy każdego wieku

Trądzik, to uporczywy problem, nie tylko nastolatków.
Dotyka wielu kobiet i mężczyzn, bez względu na wiek.

1

Wypryski

Mimo że, uważane są za „mniejsze zło”, to w porównaniu do trądziku, mogą okazać się trudniejsze do zniwelowania, ze względu na ich charakter i barwę. Spirytus Vitana Acne® poradzi sobie także z nimi.
2

PROFILAKTYKA

Regularne stosowanie Vitana Acne®, może uchronić przed pojawieniem się nieestetycznych zmian skórnych w przyszłości.
3

Oczyszczenie

Zmianom skórnym, często towarzyszą drobnoustroje, bakterie i grzyby. Spirytus Vitana Acne® idealnie oczyści skórę, działa łagodnie I antybakteryjnie.
Preparat Vitana Acne®, wzbogacono o niezwykle cenny składnik – aloes, z powodu występowania spirytusu salicylowego, stosowanego na trądzik i wypryski, który może doprowadzać do przesuszania wrażliwej, a szczególnie atopowej skóry. Działanie tej niepozornej rośliny, doceniali już ludzie, żyjący w starożytności, a nowożytne badania, tylko potwierdziły finalnie jej właściwości. Okazuje się, że doskonale łagodzi i koi zmiany skórne, bez względu na ich genezę, oraz działa przeciwświądowo. Sprawdza się zatem, przy wszelkich rodzajach niedoskonałości, pozostawiając skórę nawilżoną i jędrną. Wykazuje cechy antytoksyczne, a zawarte w nim minerały, enzymy i witaminy, przyspieszają regenerację naskórka. W połączeniu ze spirytusem salicylowym tworzy zgrany duet.

Co z tym aloesem?

Spirytus Vitana Acne® jest bardzo wydajny. Kilka kropel, może okazać się bezcennym i skutecznym ratunkiem, dla potrzebującej pomocy cery.
Zanim sięgniemy po wymyślne preparaty, zastosujmy produkt sprawdzony i skuteczny od wieków.

Medycyna i kosmetologia

Mimo że, medycyna, a także kosmetologia, rozwijają się i wprowadzają coraz to nowe metody leczenia zmian skórnych, niektóre z nich, na zawsze pozostaną proste i skuteczne. Jednym, z najbardziej cenionych i skutecznych od wieków produktów, jest spirytus salicylowy. Jego szerokie zastosowanie sprawiło, że stał się elementem niezbędnym w każdym domu, czy podczas podróży. Działanie antybakteryjne i oczyszczające, idealnie nadaje się do codziennego stosowania.

Dostępność

Nasze preparaty znajdziesz w aptekach na terenie całego kraju

Znajdź aptekę
logo-vitana_acne